AİLE VE ÇOCUK YAZ OKULLARI

SKOLA, yaz okullarında aile ve çocuklar için en çok tercih edilen yaz programlarından biridir.Siz ve çocuğunuz dilinizi geliştirebilir ve bu tür bir programla yurtdışında yeni bir yer keşfedebilirsiniz. Ebeveynler çocuklarıyla birlikte yurtdışına seyahat eder, çocuğun dil grubunu yaş grubuyla birlikte eğitim almak için tasarlanmış bir programdır. Ebeveynler ayrıca okula kendileri gidebilir ve ya şehri keşfederek zaman geçirebilirler. Bu programı en az bir ila iki hafta ve en fazla on ila on iki hafta boyunca seçebilirsiniz. Konaklama için alternatifler var. Yerel bir aileyle birlikte kalabilir, kültürü net bir şekilde izleyebilir veya çocuğunuzla yalnız kalabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz bir yatakhane / otel odasında kalabilirsiniz.

Programın içeriğinde, çocuklar öğleden sonraları yaş gruplarıyla birlikte İngilizce eğitimi alıyorlar ve öğleden sonraları aynı gruplarla oluşturdukları etkinliklerle yurtdışındaki eğitimlerini eğlenceli hale getiriyorlar. Aileler öğleden sonra İngilizce programına girmeyi ve öğleden sonraları boş zamanlarında şehri keşfetmeyi tercih ediyorlar. Aile ve çocuklar için yaz okulu programlarında en çok tercih edilen ülkeler İngiltere, Malta, Kanada ve Amerika’da görülmektedir.

St. Giles Martin’deki Uluslararası Aile Kursları: En eski zincir dil okullarından biridir. Giles Ailesi uzun yıllardır çocuklara yönelik yaz programları sunmaktadır. 5-15 yaşları arasındaki öğrencilerin aileleriyle gidebilecekleri az sayıdaki okuldan biridir. Birçok farklı şehir ve ülkede okullar var, ancak merkezler Brighton, London Central, New York ve San Francisco’da Family Summer Children programları sunuyor. Haftalık 20 ders, öğleden sonra aktiviteleri ve günlük gezi programın haftalık programına dahildir. Konaklama alternatifleri sunar. Bu programa 16 Haziran – 18 Ağustos tarihleri ​​arasında katılabilirsiniz.Londra’daki SKOLA İngilizce Veli ve Çocuk İngilizce Kursları: Skola, Londra’nın en turistik noktası olan Camden’de farklı kampüslerde eğitim vermektedir. Yıl boyunca öğrencilerin ve ailelerin birlikte çalışabilecekleri dersler sunmanın yanı sıra, yaz dönemi için programlar da vardır. Öğrenciler Camden Town’daki okuldaki sınıflara katılırken, ebeveynler Camden’deki TTI, TTI okulundaki sınıflara katılırlar. Tesis, Camden Skola’daki TTI’ye yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aileler 15-20 veya 30 derslik arasında seçim yapabilir. Yaz döneminde sunulan programlar, 6-16 yaş arası öğrenciler için programlar içerir. Programlar 3 Haziran – 31 Ağustos tarihleri ​​arasında öğrencilere sunulmaktadır.