AİLE VE ÇOCUK YAZ OKULLARI

SKOLA, yaz okullarında aile ve çocuklar için en çok tercih edilen yaz programlarından biridir.

Çocuğunuzun ve sizin İngilizce’nizi geliştirebilir ve bu tür bir programlarla yurtdışında yeni bir yer keşfedebilirsiniz. Ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte yurt dışına seyahat edebildiği, çocuğun İngilizce seviyesine uygun kendi yaş grubuyla birlikte eğitim almak için tasarlanmış bir programdır. Bu program yaz döneminde en az 2-en fazla 6 haftadır . Konaklama için alternatifler var. Yerel bir aileyle birlikte kalabilir, kültürü net bir şekilde izleyebilir veya çocuğunuzla yalnız kalabileceğiniz bir otelde kalabilirsiniz.

Programın içeriğinde, çocuklar öğleden sonraları yaş gruplarıyla birlikte İngilizce eğitimi alıyorlar ve öğleden sonraları aynı gruplarla oluşturdukları etkinliklerle yurt dışındaki eğitimlerini eğlenceli hale getiriyorlar. Ebeveynler çocukların eğitim aldığı yere sadece 5 dakika mesafedeki yetişkinler binasında öğleden önce İngilizce dil eğitim programına katılabilirler ve öğleden sonra boş zamanlarında şehri keşfetmeyi tercih edebilirler. Aile ve çocuklar için yaz okulu programlarında en çok tercih edilen ülkeler İngiltere, Malta, Kanada ve Amerika görülmektedir.

St. Giles Martin’deki Uluslararası Aile Kursları: En eski zincir dil okullarından biridir. Giles Ailesi uzun yıllardır çocuklara yönelik yaz programları sunmaktadır. 5-15 yaşları arasındaki öğrencilerin aileleriyle gidebilecekleri az sayıdaki okuldan biridir. Birçok farklı şehir ve ülkede okullar var, ancak merkezler Brighton, London Central, New York ve San Francisco’da Family Summer Children programları sunuyor. Haftalık 20 ders, öğleden sonra aktiviteleri ve günlük gezi programın haftalık programına dahildir. Konaklama alternatifleri sunar. Bu programa 16 Haziran – 18 Ağustos tarihleri ​​arasında katılabilirsiniz.